Привіт. Вас обслуговує ФОП "Бабкіна Катерина Богданівна". Ось деяка важлива для нас і для вас інформація.

 


Книжки? Книжки звідси можна придбати в будь-яку точку України, де працює Нова пошта, та світу, окрім росії та Білорусі, натиснувши відповідну кнопку. 

 

Доставка? Доставка книжок по Україні здійснюється Новою Поштою у вказане вами відділення коштом отримувача. Книжки для інших країн надійдуть Укрпоштою на вказану вами адресу і ціна доставки уже включена в вартість. Доставка в росію та Білорусь не здійснюється.

 

Терміни? 

Доставка книжок по Україні буде здійснена впродовж десяти днів з моменту замовлення. Книжки в інші країни йтимуть від 15 днів, але, сподіваємося, не довше, аніж 60 днів. 

 

Коли книги будуть відправлені? Лист з датою відправлення надійде вам впродовж 24 годин з моменту здійснення замовлення. Перевірте, будь ласка, папку SPAM чи як там вона в вас називається, дочекайтеся доки минуть 24 години, а тоді якщо підтвердження немає – пишіть на babkina.sales@gmail.com, ми обов'язково вам допоможемо.

 

Ви передумали? Ваше замовлення можна скасувати впродовж 24 годин, ми повернемо вам гроші в повному обсязі мінус комісія за пересилання коштів та оброблення платежу, пишіть на babkina.sales@gmail.com. Якщо 24 години минуло, а ви передумали, ви можете подарувати цю книжку комусь, хто їй зрадіє – змоги повернути кошти у нас, на жаль, не буде.

 

Заплатили за книгу і не отримали її? Якщо уже минуло 15 днів (в Україні) або 60 днів (за кордоном), а ви не отримали книжок, за які заплатили – напишіть нам. Ми з'ясуємо, що відбулося і зробимо так, щоби ви все одно отримали книжки.

 

Чи можна повернути книжки? Ні, книжки поверненню та обміну не підлягають.

 

Щось пішло не так, ви потрібні мені! Напишіть, будь ласка, на електронну поштуbabkina.sales@gmail.com