1. Визначення понять

1.1. Товар, у розумінні цього Договору – книги та доступ до курсів, воркшопів, поетичних читань.

1.2. Сервіс – набір дій Продавця щодо забезпечення виконання замовлення Покупця згідно з цим Договором.

1.3. Доставка – частина Сервісу Продавця, яка полягає у транспортуванні Товару, придбаного Покупцем, до місця, вказаного Покупцем. Доставка виконується із залученням субпідрядників. Для виконання Доставки Покупцеві буде необхідно заповнити відповідну форму на Сайті Продавця та надати Продавцю додаткові дані про адресу доставки тощо.

1.4. Сайт Продавця – офіційний сайт, що належить Продавцю, на якому розміщується інформація Продавця, цей Договір, пропозиції щодо Товарів та Сервісу та інша інформація, яку Продавець бажає поширити.

1.6. Реєстрація – комплекс дій, які має виконати Покупець, пов'язаних із внесенням необхідної інформації до реєстраційних форм, запропонованих на Сайті Продавця з метою створення персонального профілю Покупця та надання технічних інструментів з адміністрування процесу купівлі Товару.

1.7. Обробка персональних даних – комплекс заходів Продавця щодо накопичення та зберігання персональних даних Покупців, які надходять до бази персональних даних при реєстрації та оформленні замовлення. Продавець стверджує, що обробка персональних даних та адміністрування бази персональних даних, що створюється у процесі господарської діяльності Продавця, здійснюються із суворим дотриманням вимог Закону України № 2297-VI від 01.06.2010р. "Про захист персональних даних".

 

2. Предмет договору

2.1. Продавець у порядку та на умовах, визначених цим Договором, зобов'язується передати у власність Покупцеві Товар.

2.2. Продавець підтверджує, що Товар визначений у п. 1 цього Договору, на момент укладання цього Договору належить Продавцю на правах власності, не перебуває під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави чи іншим засобом забезпечення виконання зобов'язань перед будь-якими фізичними чи юридичними особами чи державою , а також не обтяжений будь-яким іншим чином, передбаченим чинним законодавством.

2.3. Продавець згідно з цим Договором передає товар, придатний для цілей, для яких товар такого роду зазвичай використовується.

 

3. Права та обов'язки Сторін

3.1. Продавець зобов'язується передати Товар Покупцеві.

3.2. Покупець зобов'язується сплатити вартість Товару та прийняти його. Під вартістю Товару мається на увазі ціна, яка була вказана в описі Товару на Сайті під час підтвердження замовлення.

​​

4. Порядок розрахунків

  • 4.1. Покупець має можливість розрахуватися за Товар банківською картою Visa/MasterCard.

 

5. Дія договору

5.1 Договір діє до моменту спливу від дня початку Курсу/Воркшопу відповідно до його Програми. Доступ до навчальних матеріалів надається лише на термін дії Договору. У випадку, якщо Користувач не скористався послугами протягом цього терміну з особистих причин, термін дії Договору не продовжується.

5.2 Договір діє до моменту отримання Покупцем Книги у належному стані