Writer's choice
Привіт. Вас обслуговує веселий ФОП "Бабкіна Катерина Богданівна", бренд Writer's choice. Ось деяка важлива для нас і для вас інформація.

М'які корзини Writer's choice, зроблені 100% руками, звідси можна придбати в будь-яку точку України та світу, натиснувши відповідну кнопку.

Доставка? Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою у вказане вами відділення. Корзини для інших країн надійдуть Укрпоштою на вказану вами адресу. В обох випадках вартість доставки уже включена у вартість. Доставка в Росію не здійснюється.

Терміни? Доставка по Україні буде здійснена впродовж тижня. Корзини в інші країни йтимуть від 10 днів, але не довше, аніж 60 днів.

В мене точно все вийшло? Підтвердження замовлення надійде вам впродовж 24 годин з моменту здійснення замовлення. Перевірте, будь ласка, папку SPAM чи як там вона в вас називається, дочекайтеся доки минуть 24 години, а тоді якщо підтвердження нема – пишіть на babkina.sales@gmail.com, ми обов'язково вам допоможемо.

Ви передумали? Ваше замовлення можна скасувати впродовж 24 годин, ми повернемо вам гроші в повному обсязі мінус комісія за пересилання коштів та оброблення платежу, пишіть на babkina.sales@gmail.com. Якщо 24 години минуло, а ви передумали, ви можете подарувати цю корзину комусь, хто їй зрадіє – змоги повернути кошти у нас, на жаль, не буде.

Де купити ці корзини офлайн? Ніде.

Заплатили і не отримали товар? Якщо уже минуло 10 днів (в Україні) або 60 днів (за кордоном), а ви не отримали товар, за який заплатили – напишіть нам на babkina.sales@gmail.com. Ми 1) повернемо вам гроші 2) з'ясуємо, що відбулося і зробимо так, щоби ви все одно отримали те, що намагалися придбати.

Щось не гаразд із тим, що мені приїхало, хочу повернути. Якщо ви виявили якусь невідповідність того, що придбали, фотографіям та опису одразу, напишіть нам babkina.sales@gmail.com – ми розкажемо, як організувати повернення. Якщо щось порвалося чи зіпсувалося впродовж трьох місяців не з вашої вини – напишіть нам, ми полагодимо. Навіть якщо минуло більше трьох місяців, або щось зіпсувалося чи порвалося з вашої вини і вам сумно – напишіть все одно, ми спробуємо допомогти.

Щось пішло не так, ви потрібні мені терміново! Гаряча лінія за українським номером +38 063 368 04 85 працює в робочі дні (пн-пт) 11:00 – 19:00 за київським часом.