Професійні консультації Катерини Бабкіної
Нарешті я знову знайшла змогу це зробити! В липні я проведу 10 індивідуальних консультацій про письмо та письменництво, видання книжок і авторську працю – її організацію, планування, реалізацію тощо.

Коли я робила це три роки тому, з десяти троє видали потім свої книги, ще двоє переглянули свої задумки та реалізували замість книг успішні суміжні проекти, а дехто так спритно впорався з отриманою на консультації інформацію, що дотепер не може зупинитися – лише вперед і вгору. І я стежу, і страшно цим всім пишаюся, хоча, звісно, до кінця не вірю, що в цьому є велика частка впливу моїх компетенцій.

З чим я можу допомогти?

Є ідея і хочеться написати книжку, але не знаєте, з чого почати і яка вона має бути? Є ідея та, можливо, навіть чернетка чи книжка, але не знаєте, як її видати, не можете обрати – видання своїм коштом чи співпраця з видавництвом, не розумієте, до кого йти, за ким шукати, як працює цей ринок? Маєте класний матеріал, і дуже хочете ним поділитися, але не знаєте як, тому думаєте – хай це буде книжка, бо не думали про те, щоби розглянути інші варіанти (від подкасту до сценарію фільму)? Маєте бажання писати, але не пишете й не знаєте, як структурувати свій час, знайти та пропрацювати внутрішні блоки? Маєте час, сміливість та достатньо снаги і сили, добре володієте мовою, але не маєте ідеї та не знаєте, де її шукати? Маєте компетенції та експертизу і хочете увіковічнити це в вигляді книжки, поділитися набутим з аудиторією чи додати собі медійності, або навіть збудувати потім навколо книжки цілий проект, але не розумієте, які мають бути ваші перші кроки, на що потрібно зважати та хто вам потрібен для співпраці на цьому шляху? Почали письменницький шлях, але не знаєте, як продаються права закордон, завдяки чому розширюється читацька аудиторія і що посприяє вашому розвитку?

З такими і подібними запитаннями, будь ласка, приходьте.

Що ви можете отримати?

Багато запитань і допомогу в пошуку відповідей на них, на яких побудується стратегія ваших подальших дій. Інформацію про те, як та що працює на книжковому і навколокнижковому ринку, що скільки коштує, які реальні та можливі наклади, продажі, заробітки; настанови де та як шукати потрібних людей та співпраць, пропрацювання кроків, які приведуть вас до поставлених цілей (і аналіз того, які точно точно не приведуть); імена, назви, контакти.

Чого ви не отримаєте:

Експертної оцінки та рецензій на ваші рукописи (якщо рукопис в вас є, в запиті я попрошу в вас стислий синопсис за певною формою та короткий уривок, але виключно для того, щоби я розуміла, з чим працюю).

Визначення, чи є в вас талант.

Обіцянки, що в вас точно вийде.

Моїх рекомендацій для видавців, продюсерів чи ще когось, але це не точно (часто чийсь доробок, ідея чи проект так сильно мені подобається, що я таки рекомендую їх видавцям, минулого разу з десяти консультацій так сталося двічі)

Редагування, вичитки, агентських послуг.

Як це виглядатиме?

Особиста або онлайн-зустріч до 2,5 годин за попереднім запитом. Запит потрібен для того, щоби я зрозуміла, чи можу вам допомогти та підготувалася. Тільки після нього можлива передоплата і бронювання зустрічі. Я допоможу поставити правильні запитання і знайти на них відповіді, що дадуть вибудувати стратегію дій чи прояснити розуміння ситуації, і звичайно надам максимум інформації про "Як?" за вашим попереднім запитом, що в ідеалі має стосуватися письма, письменництва, книжок.

Вартість консультації – EUR150 (5100 грн)

Для бронювання дати необхідна передоплата в розмірі 20% від суми. Якщо консультація не відбувається з вашої вини, передоплата не повертається. Перенесення дати консультації можливе, якщо є вільний час/слот. Якщо консультація переноситься з нашої вини, ви отримуєте знижку в розмірі передоплати. Повна оплата має бути здійснена до 20.00 дня напередодні консультації.