Благочинність - Людина з дитиною
Ви купуєте номер в благочинній лотереї від блогу «Людина з дитиною» - ми збираємо кошти для «Міста добра» - центру підтримки для мам безхатченків із малюками на руках, що надає їм психологічну, юридичну та соціальну підтримку.
22 листопада ми розіграємо набір настільних ігор для родини та друзів від компанії FEELINDIGO. Тут – і для дітей, і для дорослих, і на подумати, і паті-гейм для компанії різного віку, щоби покричати та посміятися. На зібрані кошти ми купимо необхідне за запитом «Міста добра». Фото, чеки та всю іншу радість з цього приводу ви побачите в блозі «Людина з дитиною».
Ми не беремо нічого собі. 11% від зібраних коштів підуть на адміністративні обов'язкові платежі. Всі зібрані кошти буде витрачено для «Міста добра». Якщо ви хочете підтримати блог Людина з дитиною, це можна зробити на нашому Патреоні.
Після оплати впродовж доби ви отримаєте свій унікальний лотерейний номер. Одна людина може придбати скільки завгодно лотерейних номерів. Здійснені оплати не повертаються - не сумнівайтеся, ви точно зробили добре діло.
Набір настільних ігор для різного віку від видавництва FEELINDIGO
Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone