Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Електронна пошта
Привіт. Вас обслуговує веселий ФОП "Бабкіна Катерина Богданівна". Ось деяка важлива для нас і для вас інформація.

Книжки? Книжки звідси можна придбати в будь-яку точку України та світу, натиснувши відповідну кнопку. Всі вони будуть підписані авторкою. Якщо ви бажаєте придбати більшу кількість книг, напишіть нам на babkina.sales@gmail.com.

Доставка? Доставка книжок по Україні здійснюється Новою Поштою у вказане вами відділення коштом отримувача. Книжки для інших країн надійдуть Укрпоштою на вказану вами адресу і ціна доставки уже включена в вартість. Доставка в Росію не здійснюється.

Терміни? Доставка книжок по Україні буде здійснена впродовж тижня. Книжки в інші країни йтимуть від 10 днів, але не довше, аніж 60 днів.

В мене точно все вийшло? Підтвердження замовлення надійде вам впродовж 24 годин з моменту здійснення замовлення. Перевірте, будь ласка, папку SPAM чи як там вона в вас називається, дочекайтеся доки минуть 24 години, а тоді якщо підтвердження нема – пишіть на babkina.sales@gmail.com, ми обов'язково вам допоможемо.

Ви передумали? Ваше замовлення можна скасувати впродовж 24 годин, ми повернемо вам гроші в повному обсязі мінус комісія за пересилання коштів та оброблення платежу, пишіть на babkina.sales@gmail.com. Якщо 24 години минуло, а ви передумали, ви можете подарувати цю книжку комусь, хто їй зрадіє – змоги повернути кошти у нас, на жаль, не буде.

Де купити ці книжки офлайн? Практично в будь-якій книгарні в Україні. Якщо вас цікавить не Україна, напишіть нам на babkina.sales@gmail.com – ми спробуємо знайти те єдине місце в вашій країні, де можна придбати якісь із цих книжок.

Заплатили за книгу і не отримали її? Якщо уже минуло 10 днів (в Україні) або 60 днів (за кордоном), а ви не отримали книжок, за які заплатили – напишіть нам на korobkatatiana@gmail.com. Ми 1) повернемо вам гроші 2) з'ясуємо, що відбулося і зробимо так, щоби ви все одно отримали книжки.

Чи можна повернути книжки? Ні, книжки поверненню та обміну не підлягають.
Щось пішло не так, ви потрібні мені терміново! Гаряча лінія за українським номером +38 063 368 04 85 працює в робочі дні (пн-пт) 11:00 – 19:00 за київським часом.

Немає в наявності: