Любите веселощі разом, допомагати і настолки? То ми збираємо кошти для «Міста добра» - центру підтримки для мам безхатченків із малюками на руках, що надає їм психологічну, юридичну та соціальну підтримку.
22 листопада, за місяць, ми розіграємо набір настільних ігор для родини та друзів від компанії FEELINDIGO. Цілих 4 штуки! Тут – і для дітей, і для дорослих, і на подумати, і паті-гейм для компанії різного віку, щоби покричати та посміятися. На зібрані кошти ми купимо необхідне за запитом «Міста добра». Фото, чеки та всю іншу радість з цього приводу ви побачите в блозі «Людина з дитиною», ну, тобто я вам знову напишу, що вийшло і як важко це все зібрати в одному епіцентрі. А може запит буде інший і ви щось побачите - ніхто точно не знає. Точно побачите повну звітність :)

Ми не беремо нічого собі. 11% від зібраних коштів підуть на адміністративні обов'язкові платежі. Всі зібрані кошти буде витрачено для «Міста добра». Якщо ви хочете підтримати блог Людина з дитиною, це можна зробити на нашому Патреоні.

Після оплати впродовж доби ви отримаєте свій унікальний лотерейний номер. Одна людина може придбати скільки завгодно лотерейних номерів. Здійснені оплати не повертаються - не сумнівайтеся, ви точно зробили добре діло. Лінк тут - https://babkina.com.ua/charity